Poznaj nas

Przetestuj najbardziej praktyczne koncepcje szkoleniowe w obszarze negocjacji. W trakcie kilku niezwykle interesujących godzin doświadczysz, jak można wykorzystać proces negocjacji, strategie, metody i narzędzia w sposób ukierunkowany na osiągnięcie celu. Dowiedz się, jak radzić sobie
w trudnych sytuacjach negocjacyjnych.

Nasze osobiste spotkania i prezentacje próbne skierowane są do osób decyzyjnych z zarządów firm, działów rozwoju zasobów ludzkich, sprzedaży czy zarządzania projektami, którzy poszukują wysokiej jakości i zrównoważonych treningów dla swoich pracowników.

Szkolenia zamknięte dla firm


Od Środka

Wybierz jedno z naszych szkoleń a wspólnie przetestujemy je w ramach 3-4 godzinnego modułu treningu zamkniętego dotyczącego rzeczywistej sytuacji wraz z uczestnikami z firmy.

Takie krótkie seminarium zawierające wiele interaktywnych scenariuszy treningowych w specjalnej cenie przeprowadzimy w siedzibie Twojej firmy.

Prezentacje próbne

W trakcie ok. 30-minutowej interaktywnej prezentacji przeprowadzimy Cię w sposób obrazowy przez treści, metody i różnorodną tematykę metodologii En GardE. Ty decydujesz, na czym będziemy się skupiać! Bezpłatnie i bez zobowiązań.

Skontaktuj się z nami: biuro@engarde-training.pl
Z przyjemnością doradzimy i pomożemy.

Porozmawiajmy

Lepsze wyniki i bardziej efektywne negocjacje są w Twoim zasięgu.
Zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie doradzimy Ci przy wyborze i organizacji odpowiednich szkoleń.

Kontakt